KURS Metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego

KONTAKT

Bytom - Dodane przez szkolenia5 (osoba prywatna) -

KURS Metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego

Pełna treść ogłoszenia KURS Metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego

BONUS: Do każdego szkolenia internetowego oferujemy 3 miesiące konsultacji z zakresu BHP GRATIS!

Tytuł szkolenia: Metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego

Kategoria: Szkolenia BHP

Koszt szkolenia: 99 zł brutto/os.

Typ szkolenia: e-learning, multimedialne

Opis: Głównym celem jest przekazanie uczestnikowi szkolenia praktyczną umiejętność przeprowadzania instruktażu stanowiskowego zgodnie z etyką bezpieczeństwa i higieną pracy.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czas trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny jest 8 godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie szkolenia stacjonarnego.

Czas dostępu: Dostęp do szkolenia 24 h/dobę na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Zaświadczenie z indywidualnym numerem potwierdzające odbycie szkolenia ( wystawiane są na podstawie 16 ust. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.) i wysyłane pocztą GRATIS!

Program szkolenia:

Pedagogika ogólna jako dyscyplina naukowa.
Pedagogika ogólna podstawowe pojęcia.
Subdyscypliny pedagogiki.
Andragogika nauczanie ludzi dorosłych.
Bariery w uczeniu się osób dorosłych.
Metody uczenia się osób dorosłych.
Style uczenia się.
Rola nauczyciela dorosłych.
Proces szkolenia.
Czynniki środowiska pracy podział.
Zasady tworzenia programu instruktażu stanowiskowego na wybranym stanowisku pracy.[/box]
Grupa docelowa:

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się w firmie przeprowadzaniem szkolenia stanowiskowego pracowników. Osoby, mogą być skierowane przez pracodawcę. Wymóg ten wynika z 11.5 rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860; zmiana Dz. U z 2005 r. Nr 116, poz. 972), które stanowi Instruktaż stanowiskowy przeprowadza wyznaczona przez pracodawcę osoba kierująca pracownikami lub pracodawca, jeżeli osoby te posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz są przeszkolone w zakresie metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

Warunki zaliczenia:

Uzyskania minimum 65% z aktywności w szkoleniu,
Pozytywne zaliczenie testu
Korzyści:

Uczestnik szkolenia nabywa kompleksową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Uczestnik nabywa praktyczne umiejętności prowadzenia zajęć z osobami dorosłymi.
Uczestnik nabywa umiejętność konstruowania instruktaż stanowiskowych na poszczególne stanowiska pracy.

Kontakt

julamedia.pl e-szkolenia BHP

Mapa BytomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - KURS Metody prowadzenia instruktażu stanowiskowego ,99 zł


Polecane, ciekawe strony z Bytomia. Prowadzisz serwis o Bytomiu lub zwiazany z Bytom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Bytomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Powiatowy Urzad pracy w Bytomiu !Zobacz stronę Salon Piękności !Zobacz stronę Portal Miejski Bytomia !Zobacz stronę Niezależny Serwis Bytomia !Zobacz stronę Urząd Miasta w Bytomiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bytom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bytomia: Chorzów ogłoszenia - Zabrze darmowe ogłoszenia - Katowice ogłoszenia bezpłatne - Sosnowiec ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Bytom City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj