Grafik- stała współpraca zdalna

KONTAKT

Bytom - Dodane przez damzlecenia (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Grafik- stała współpraca zdalna

Grafik-

stała współpraca zdalna

Opis stanowiska:

Projektowanie grafiki komputerowej ( strony www )

Kreacja wizualna serwisów internetowych i elementów e-marketingu

Praca zdalna

Wymagania:

Doświadczenie w projektowaniu stron www poparte portfolio na dobrym poziomie,

Kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych,

Dokładność i odpowiedzialność za własne działania,

Oferujemy:

Forma zatrudnienia do uzgodnienia,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ,

Aplikacje ( koniecznie z portfolio ) prosimy przesyłać na damzlecenia[at]wp.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa BytomProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Grafik- stała współpraca zdalna

Polecane, ciekawe strony z Bytomia. Prowadzisz serwis o Bytomiu lub zwiazany z Bytom - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta w Bytomiu !Zobacz stronę Niezależny Serwis Bytomia !Zobacz stronę Bytomski Portal Informacyjny !Zobacz stronę Salon Piękności !Zobacz stronę Portal Miejski Bytomia !Zobacz stronę Powiatowy Urzad pracy w Bytomiu !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bytom City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bytomia: Chorzów ogłoszenia - Zabrze darmowe ogłoszenia - Katowice ogłoszenia bezpłatne - Sosnowiec ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję